طراحی سایت

طراحی سایت

گام اول برای ایجاد سایت برای یک برند انتخاب نشانی اینترنتی ان می باشد.معمولا نشانی اینترنتی برای آ«که مخاطب دسترسی راحت تری به برند پیدا کند همان نام برند است یا به تنهایی یا با پسوند یا پیش وند.

نکته دیگر دامنه ای است که باید بر اساس نوع خدمت و نگاه به آینده کار انتخاب گردد.

مجموعه هشتگ نت در تمام این مراحل کنار شما خواهد بود و برای شما اخد دامنه خواهد کرد.

بعد از آن شما نیاز به هاستینگ دایرد که در حکم فضای شما در وب است.نوع هاستینگ رابطه بسیار مهمی با نوع کار برند دارد و اگر درست انتخاب نشود و پشتیبانی دقیقی نداشته باشد شما با مشکلاتی زیادی از جمله هنگ کردن سایت در مواقع ترافیک مراجعه کننده رو به رو خواهید شد و از ارايه خدمت در فضای وب باز می مانید.اما تیم فنی هشتگ نت با همکاری با مهندسان مجرب آي تی برای شما متناسب با برندتان بهترین هاسترا با اخد تخفیف خواهید گرفت و پشتیبانی ۲۴ ساعته از سایت شما خواهد کرد.که در پکیج های سالانه عرضه می گردد.کارشناسان ما در ۳۶۵ روز سال و به صورت شبانه روزی اجازه نخواهند داد تا سایت شما کوچک ترین شکاف فنی و ارور داشته باشد.با ما سرعت و کیفیتی بی نظیر را در فضای وب تجربه خواهید.

توجه داشته باشید هنگ سایت و از دسترس خارج شدن آن تاثیرات سوئی را در ذهن مخاطب از جهت اعتماد سازی و اعتماد به برند می گذارد.

تیم طراحی هشتگ با بهره گیری از آخرین روش های طراحی و کدنویسی سایتی زیبا،امن،سریع و کاربردی را طراحی و با آموزش کاربردی سایت استفاده از آن را دلنشین و راحت میکند.

پشتیبانی سایت ها یکی از خدماتی است که گروه تبلیغاتی هشتگ نت با استفاده از متخصصان فنی و محتوایی خود انجام می دهد.

پشتیبانی سایت به دو دسته فنی و محتوایی تقسیم می شود

پشتیبانی محتوایی:

هشتگ نت با بهره گیری از متخصصان علوم مختلف برای شما و برندتان محتوا تولید می کند فقط کافی است نیازتان را به ما بسپارید.پشتیبانی محتوایی در غالب پروژه و کیس محور انجام می شود.

پشتیبانی فنی:

پشتیبانی فنی یعنی تضمین فعالیت ۳۶۵ روزه سایت به طور مداوم بدون کوچک ترین ارور و از دسترس خارج شدن که این خدمت را هشتگ نت با استفاده از مهندسان با تجربه خود به شما ارائه می دهد.پشتیبانی هشتگ نت که به صورت سالانه انجام می گردد خیال شما را از بابت سایت شما که در اعتمادسازی برند بسیار مهم است راحت می کند.شما تنها با یک تماس می توانید تمامی تغییرات در سایتتان را از ما بخواهید.همه وقت و همه روز بدون محدودیت.

آنچه به شما ارائه میدهیم

هر آنچه که شما از طراحی سایت میخواهد تیم هشتگ با توجه به نیازتان تحلیل و پیاده سازی کرده و به شما ارائه خواهد داد.
مشاوره در خصوص انتخاب نام برند و دامنه
مشاوره در خصوص انتخاب هاست و سرور
ارائه ی تخفیفات ویژه برای هاست و سرور
طراحی سایت های خبری
طراحی سایت های شرکتی
طراحی سایت های فروشگاهی
مشاوره در خصوص راه اندازی سایت با توجه به نیاز شما و مشریانتان
مشاوره در خصوص چیدمان طراحی و رنگ بندی سایت
طراحی و ایجاد پنل مدیریت منحصر به فرد و اختصاصی برای شما برای مدیریت سایت
پشتیبانی فنی 24 ساعته سایت
تولید محتوا و پشتیبانی محتوایی از سایت شما
و...

یکی از مشکلاتی که کسب و کارهای مختلف دارند ،تولید محتواست،تولید محتوایی که علاوه بر معرفی کسب و کار و خدمات قابل ارائه، باعث افزایش فروش و بینندگان سایتشان نیز بشود.

تیم نگارشی هشتگ با بهره مندی از افراد متخصص تولید محتوا قادر است محتوایی ارزشمند،جذاب و هدفمند را برای خدمات و کسب و کار های مختلف تولید و باعث افزایش بازدیدکننده و فروش محصولات و خدمات شود.

چرا هشتگ؟

قیمت مناسب و کیفیت بالا

قیمت کم ،کیفیت بالا

آرزوی هر کس این است که با کمترین قیمت بهترین کیفیت و محصول را دریافت کند.بیشتر مردم از حراجی ها،جشنواره های فروش و تخفیف و…خرید کرده و احساس رضایت میکنند.شتگ این حس خوب و رضایت را همواره در شما نگه میدارد و علاوه بر آن با جشنواره های تخفیفی که در نظر میگیرد شما را شگفت زده میکند.

مشاوره

مشورت در هر کاری

در هر کاری مشورت گرفتن از کسانی که در آن حوزه تخصص و تجربه دارند نه تنها خوب بلکه میتواند بسیار با ارزش باشد.تیم تخصصی هشتگ با کسب تجربه و تخصص در حوزه ی طراحی و تولید محتوا میتواند مشورت دهنده ی خوبی برای شما باشد. به صورتی که در هر مرحله از پروژه میتوانید به صورت رایگان مشاوره و مشورت دریافت نمایید.

پشتیبانی

پشتیبانی تضمین کننده کار هاست

با پشتیبانی 24 ساعته فنی محتوایی خود بهدتیم هشتگ دیگر خیالتان از سایت خود راحت باشد زیرا تمام مسئولیت حفظ و نگهداری سایتتان را به نگهداری امین ، متعهد و متخصص سپرده اید.

تنوع در محصول و خدمات

هر چه متنوع تر بهتر

با تنوع در طراحی و پکیج های موجود دیگر نگران این نباشید که بقیه ی خدمات را کجا انجام بدید.هر آنچه که شما نیاز داشته باشید ما داریم.