طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین  (Graphic design) فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است.

ما در مجموعه ی هشتگ بر آنیم تا با بهترین کیفیت و زیباترین سلیقه طرح های گرافیکی شما در زمینه های مختلف را طراحی و در صورت لزوم چاپ کنیم تا با تجربه ای بی نظیر،بیننده بهترین کیفیت و سلیقه باشید.

معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

آنچه به شما ارائه میدهیم

هر آنچه که شما از طراحی گرافیک میخواهد تیم هشتگ با توجه به نیازتان تحلیل و پیاده سازی کرده و به شما ارائه خواهد داد.
مشاوره
طراحی لوگو
طراحی بروشور های تبلیغاتی
طراحی کارت ویزیت و تراکت
طراحی عکس و طرح های صنعتی و تجاری

قبل از اینکه به فکر طراحی باشید باید مشاوره ای دقیق از شخص یا اشخاصی که در این زمینه آشنا هستند و تجربه دارند بگیرید تا از طرح گرافیکی تان که میتواند لوگو،استوری یا پست ایسنتاگرام،بروشور تبلیغاتی یا کاتالوگ محصولاتتان باشد،بیشترین اثر را بر روی مخاطبانتان بگذارد و در رشد و دیده شدن و در نهایت فروشتان تاثیر مثبتی داشته باشد.

با افتخار اعلام میکنیم مجموعه ی هشتگ با تیمی متخصص در این زمینه به شما مشورت های لازم را میدهد و از مرحله ی مشاوره و خلق ایده تا اجرایی شدن آن و طراحی و پشتیبانی محصول و طرح با شما همراه میباشد.

پس اصلا نگران نباشید همه چیز به عهده ی ماست

چرا هشتگ؟

مشاوره

مشورت قبل از هر کاری

مشورت و مشاوره گرفتن از مجموعه ی هشتگ به صورت رایگان نه تنها خالی از لطف نیست بلکه شما را به داشتن طرحی تاثیر گذار ،زیبا و کاربردی کمک می نماید.

تنوع در محصولات

قدرت انتخاب بیشتر با تنوع محصولات

ارائه ی طرح های مختلف گرافیکی با کاربر های مختلف و قیمت های متنوع موجب افزایش قدرت انتخاب شما میشود.به نحوی که شما همزمان میتوانید لوگو،بروشور های تبلیغاتی،کاتالوگ محصولات،پست های اینستاگرام و… را در مجموعه ی هشتگ طراحی و سپس با قیمتی مناسب چاپ کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی ، تضمین کننده ی محصولات است

تمامی خدمات مجموعه ی هشتگ دارای پشتیبانی 24 ساعته است و این باعث میشود که مشتریان عزیز ما با خیالی آسوده از محصولات استفاده و زمانی که به مشکلی برخورد کردند در هر زمان از ششبانه روز بتوانند مشکلشان را با ما در میان بگذارند تا ما آن را بر طرف کنیم.